Szkoła Podstawowa nr 133
VIII
status: przekształcona w 8 letnią szkołę podstawową
ul. M. Wrony 115
30-399 Kraków
tel: 122621020

Aktywa szkoły


 



Dziedzina zakres Liczba uczniów
Etap regio­nalny Etap woje­wódzki Etap krajowy
i między­na­ro­do­wy
język angielski 3 1 4
przedmioty przyrodnicze 5
historia 3 2
bezpieczeństwo 3
przyroda 1

Zestawienie osiągnięć uczniów w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach w kolejnych latach może pomóc w identyfikacji specjalności szkoły. Osiągnięcia w konkursach matematycznych w kilku kolejnych latach mogą wskazywać na to, że zdolni uczniowie mają w tej szkole dobre warunki rozwoju matematycznego.

Wyniki w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach w danej dziedzinie mogą dokumentować specjalizację szkoły. To ważna informacja dla poszukujących szkoły marzeń, która pomoże w rozwoju talentów uczniów w wybranej dziedzinie.

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LpMiejsceNazwaUczestnicyKlasaOsoba odpowiedzialna
1.1 uczeń w etapie rejonowymMałopolski konkurs przyrodniczy18 uczniów w etapie szkolnym, 1 uczennica w etapie rejonowym - Zuzanna WcisłoV-VIKatarzyna Kucemba
2.
Wyróżnienie
„Eko i my” Konkurs Dzielnicy VIIIOlga Strejczek
Karolina Kowacz

Kamil Piskorz

VI
VI

IV

Halina Nowakowska,Katarzyna Kucemba
3.I„Potyczki językowe” etap międzyszkolnyMagdalena ŁatkaVIAgata Luber,Jolanta Krajewska,Grażyna Berchard
4.WyróżnienieMiędzyszkolny Przegląd Teatrzyków DziecięcychUczniowie klasy IVIVJolanta Krajewska
5.IIWyróżnieneKonkurs recytatorski wierszy J. TuwimaMateusz Żółtek
Laura Tekieli-Balon
VIVJolanta Krajewska
6.IOgólnopolski Konkursw ramach akcji „Pomóż i Ty”Samorząd uczniowski, wszyscy uczniowieI-VIDariusz Brojek
7.VIXWyróżnienieOgólnopolski konkurs języka angielskiego „Multitest”Bogdan Damski
Laura Tekieli-Balon
Katarzyna Dominik
V
IV
IV
Dariusz Brojek
8.FinalistaMałopolski Konkurs Przyrodniczy-etap wojewódzkiZuzanna WcisłoVIKatarzyna Kucemba
9.FinalistaTematyczny Konkurs Historyczny - etap wojewódzkiAndrzej CieślaVBarbara Raputa
10.WyróżnienieV Małopolski konkurs fotograficzny „Leśne inspiracje”Kamil PiskorzIVKatarzyna Kucemba-Hadzik
11.I
Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs RecytatorskiLaura Tekieli-Balon
Anna Ogórek
IV
IV
Jolanta Krajewska
12.II
V
Liga Dzielnicy VIIIDziewczętaChłopcyIV
IV
Jerzy Koziara
13.WyróżnieniaMiędzyszkolny Konkurs „Cudowny Świat Baśni”Karol Hajduk,
Jakub Miśkiewicz,
Nikola Florczyk,
Maja Figuła

Kamil Piskorz

Laura Tekieli-Balon,

Anna Ogórek,

Gabriela Małysa,

Martyna Gorczyca

I
I
II
III

III

IV

IV

IV

IV

IV

Iwona Jench,
Małgorzata Dąbrowska,
Grażyna Berchard,

Jolanta Krajewska

14.III„Jesteśmy bezpieczni” konkurs organizowany przez Radę Dzielnicy VIII i Straż Miejską.Weronika Zielińska,
Sylwester Kozik,
Julia Turczyn,

Karol Dybczyk,

Nikola Grzegorczyk,

Oliwia Buczyńska

IIIIIIIII

III

III

III

Grażyna Berchard
15.XVII
XVII
XVII

XVII

XIX

XIX

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekotest”Olga Strejczek
Jakub Florczyk
Kamil Daniec

Hubert Cieślik

Kamil Piskorz

Mateusz Zalewski

VI
VI
VI

VI

IV

IV

Katarzyna Kucemba-Hadzik
16.XIV
XVII
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny”Edi”Kamil Piskorz,Laura Tekieli-BalonIV
IV
Katarzyna Kucemba-Hadzik
17.WyróżnienieKonkurs matematyczny „Kangur”Mateusz Kalandyk,
Julia Drobot,
Franciszek Mikołajczak,

Mateusz Żółtek

II
II
II

V

Barbara Szarata,
Iwona Jench,
Grażyna Berchard
18.WyróżnienieKrakowski Konkurs Plastyczny „Każdy zyska na ochronie środowiska”Weronika CymerkiewiczIVHalina Nowakowska
19.IIKonkurs Plastyczny „Człowiek opiekunem zwierząt”Joanna DyrczIVHalina Nowakowska
20.IIMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny „Nad brzegami Świtezi”Joanna DyrczIVHalina Nowakowska
21.WyróżnienieKonkurs Plastyczny „Taki duży, taki mały”Joanna DyrczIVHalina Nowakowska
22.WyróżnienieMałopolski Konkurs Plastyczny „Mój Kraków”Wiktoria PachelIVHalina Nowakowska

Akcje

Ogólnopolski konkurs „Góra grosza”Uczniowie całej szkołyI-VIDariusz Brojek
„Odblaskowa szkoła”Wszyscy uczniowieI-VIEstera Czuba