ul. Wielicka 76B
30-552 Kraków
tel: 122966743

Baza placówki

Brak informacji. Można poszukać ich na stronie internetowej szkoły (przedszkola), można bezpośrednio skontaktować się ze szkołą (przedszkolem).


Baza szkoły (przedszkola) to nie tylko pomieszczenia. To co ważne, to wyposażenie tych pomieszczeń i ich dostępność.

Wobec współczesnych wyzwań istotna jest dostępność Internetu w szkole (Wi-Fi). Istotna jest informacja o dostępności świetlicy, o możliwości skorzystania z posiłków, o dostępności sali gimnastycznej i boiska.

Dobrze wyposażona i dostępna baza szkoły (przedszkola) sprzyja osiąganiu sukcesów dydaktycznych i pedagogicznych. W przypadku szkół dotyczy to nie tylko biblioteki (z dostępem do Internetu i multimediów) oraz pracowni przedmiotowych. W szkołach pojawiają się Centra Zabawy Wiedzą (wersja mikro Centrum Nauki Kopernik). Szkoły organizują przestrzeń dla uprawiania sportu i rekreacji udostępniając ją także poza lekcjami.

Przedszkole mieści się w bloku na parterze, jest 3 -oddziałowe z 70 miejscami. Posiada własną kuchnię , duży i zielony plac zabaw wyposażony w urządzenia tj bujaki, piaskownice, zjeżdżalnię, domek. Sale dla dzieci są dobrze wyposażone: kąciki konstrukcyjne, komputerowe, badawcze przystosowane do potrzeb małych dzieci .