os. Na Stoku 52
31-708 Kraków
tel: 126454949
  • Dzień Otwarty Szkoły dla Przedszkolaka

    Serdecznie zapraszamy Przedszkolaków wraz z Rodzicami do naszej szkoły na

    Dzień Otwarty

    10 marca 2018r. w godz. 10.00 do 12.30

    Będziesz mógł zobaczyć, jak bawią się i uczą dzieci w naszej szkole oraz poznać nauczycieli. Zapraszamy do świetlicy, sali gimnastycznej, siłowni, pracowni komputerowej i innych sal lekcyjnych.

    Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie.

  • Zajęcia terapeutyczno-wspierające

    Dzień tygodnia Godzina Klasa Prowadzący
    poniedziałek 13.40 – 14.25 5c p. Małgorzata Kardas
    czwartek 8.00 – 8.45 5c p. Małgorzata Kardas
    wtorek 13.40 – 14.25 4c p. Monika Druzgała
    środa 14.35 – 15.20 4c p. Monika Druzgała
    czwartek 8.00 – 8.45 6b p. Bernadeta Szydłowska
    piątek 11.30 – 12.25 6b p. Bernadeta Szydłowska
    czwartek 8.00 – 8.45 G3A p. Damian Maj
    piątek 8.00 – 8.45 G3A p. Damian Maj
    środa 13.40 – 14.25 7a p. Sylwia Lewandowska
    środa 14.35 – 15.20 7a p. Sylwia Lewandowska
    poniedziałek 14.35 – 15.20 G2A p. Jadwiga Grochot
    poniedziałek 15.30 – 16.15 G2A p. Jadwiga Grochot
    środa 13.40 – 14.25 6a p. Anita Maciejewska
    środa/czwartek 14.35-15.20 8.00-8.45 6a p. Anita Maciejewska
    poniedziałek 8.00 – 8.45 4d p. Marta Ziomek
    piątek 8.00 – 8.45 4d p. Marta Ziomek
    poniedziałek 14.35 – 15.15 G3B p. Mariola Nowak
    czwartek 7.10 – 7.55 G3B P. Mariola Nowak
    piątek 7.10 – 7.55 7c p. Anna Okońska
    czwartek 11.30 – 12.25 1a p. Dorota Słupska
    wtorek 10:45-11:30 1c p. Beata Goślińska-Lampa
    czwartek 8:00-8:45 1c p. Beata Goślińska-Lampa
    czwartek 11:40-12:25 3b p. Agata Biernat
    czwartek 11.30-12.25 1a p. Dorota Słupska

  • „Zapytaj swojego nauczyciela” – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

    Dzień Godzina przedmiot Dla klas Prowadzący
    wtorek 12.40-13.25 s. 81 Kształcenie zintegrowane Klasy I p. Izabella Bareła
    piątek 11.40-12.25 czytelnia Kształcenie zintegrowane Klasy I p. Izabella Bareła
    wtorki 11.40-12.25 korytarz Kształcenie zintegrowane Klasa I a p. Izabela Wąsikowska
    czwartek 11.40 -12.25 czytelnia Kształcenie zintegrowane
    • Klasa I c
  • p. Agnieszka Wargacka
  • wtorek 9.40 – 11.30 Kształcenie zintegrowane
    • Klasy II
  • p. Ewa Laskosz
  • poniedziałek czwartek 14.35 s. 16 11.40 s. 26 Kształcenie zintegrowane
    • Klasy III
  • p. Agata Biernat
  • poniedziałek wtorek 15.20-16.05 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dzieci w świetlicy – klasy I i III p. Elżbieta Bień
    wtorek wtorek 13.40 14.25 Język polski Klasy IV Klasy V p. Maria Biel-Ziomek
    środa 14.30 Język polski Klasy VII p. Bernadeta Burzyńska
    czwartek 15.30 Język polski gimnazjum p. Halina Iwanowicz
    poniedziałek wtorek 14.30 8.00 Język polski Klasy VI a, VI b Klasa VI c (wymiennie) p. Joanna Kośmidek-Czopek
    środa 8.00 s.71 Zajęcia dla uczniów zagrożonych dysleksją Klasy IV p. Marta Ziomek
    czwartek 8.00 s.71 Zajęcia dla uczniów zagrożonych dysleksją Klasy V i VI wymiennie co dwa tygodnie p. Marta Ziomek
    czwartek poniedziałek 15.20 13.40 historia Klasy VI-VII i G Klasy V wymiennie p. Grzegorz Szydłowski
    piątek 14.30 Język angielski Klasy IV i V wymiennie co dwa tygodnie p. Luiza Kubasiewicz
    środa 14.20 Język angielski Klasy VI i VII wymiennie co dwa tygodnie p. Marzena Pikulska-Ludwa
    czwartek 15.20 Język angielski Klasy II i III G wymiennie co dwa tygodnie p. Monika Sowa
    piątek 14.30 Język hiszpański Klasy VII i gimnazjum wymiennie p. Monika Nastały
    czwartek 15.30 Język niemiecki Klasy VII i gimnazjum wymiennie p. Justyna Madoń-Kopeć
    poniedziałek 13:40 Matematyka Klasy 4a, 4c; klasy V wymiennie p. Joanna Wcisło-Ficek
    wtorek 8.00 s. 77 Matematyka Klasy 4b, 4d p. Elżbieta Borzęcka
    poniedziałek poniedziałek 14.35 15.25 Matematyka Klasy VI Klasy VII p. Marta Klimkiewicz
    środa 15.20 Matematyka Klasy gimnazjum p. Izabela Solarz
    Fizyka i chemia Klasy VII i gimnazjum wymiennie p. Anna Biegańska
    konsultacje
    środa 13.25 Zapytaj swego nauczyciela Jęz. Polski klasa IV p. Danuta Wnęk
    środa 15.20 Zapytaj swego nauczyciela Historia wszystkie klasy p. Angela Wcisło - Chojnacka
    wtorek 13:40 "Zapytaj swojego nauczyciela" Jęz. angielski klasa VI b p. Anna Gilewska
    środa 8:00 „Zapytaj swojego nauczyciela” Jęz. angielski uczniowie VI-VII p. Katarzyna Dyjak
    wtorek 7.10 „Zapytaj swojego nauczyciela” Jęz. angielski p. Barbara Gardan
    czwartek 14:35 ."Zapytaj swojego nauczyciela". Jęz. angielski uczniowie SP i gimnazjum p. Marcin Żak
    czwartek 14: 35 / s. 2 Zapytaj swojego nauczyciela Wszystkie klasy p. Beata Kraj
    poniedziałek 14:35 / s. 75 Zapytaj swojego nauczyciela Wszystkie klasy p. Małgorzata Obrzut - Wypchał

  • Zajęcia rozwijające zainteresowania

    Dzień Godzina Rodzaj zajęć Dla klas Prowadzący
    wtorek 11.40 – 12.25 s. 83 Wesoła matematyka Klasy I a, I c, I d p. Małgorzata Podolecka
    piątek 11.40 – 12.25 s. 83 Wesoła matematyka Klasa I b p. Małgorzata Podolecka
    raz w miesiącu wtorek 12.30 - 14.15 MDK C.K. Norwida Warsztaty teatralne Klasa I b p. Małgorzata Podolecka
    czwartki 11.40-12.25 s. 83 Zajęcia umuzykalniające
    "Wesołe śpiewanki".
    Klasy pierwsze p. Izabela Wąsikowska
    raz w miesiącu 11.30- 14.15 MDK Warsztaty teatralne Klasa I a p. Izabela Wąsikowska Dorota Słupska
    wtorek 11.45 – 12.25 s. 81 Koło matematyczno-przyrodnicze Klasy III p. Katarzyna Czajkowska
    wtorek raz w miesiącu 11. 45 - 14.00 MDK C.K. Norwida Warsztaty teatralne. Klasa III c p. Katarzyna Czajkowska
    wtorek raz w miesiącu 11. 30 - 12. 30 Spotkania czytelnicze / wymiana książek w bibliotece publicznej Klasa III c p. Katarzyna Czajkowska
    sobota 1 raz w miesiącu do południa Koło turystyczno - regionalne Klasy pierwsze i trzecie p. Agnieszka Wargacka,
    • Anna Konieczna, Ewa Sasiak
    co druga środa 11.40 – 13.25 s. 83 Koło plastyczne –„Sprawne ręce” Klasy pierwsze p. Agnieszka Wargacka
    wtorek dwa razy w miesiącu 9.00 – 11.00 MDK Krzesławice Warsztaty Mali Odkrywcy 2b p. Lucyna Paszkot, Katarzyna. Kordas
    wtorek 11.40-12.25 s. 81 Koło rozwijające zainteresowania czytelnicze -W bajkowej krainie Klasy pierwsze p. Izabella Bareła
    piątek- 1 raz w miesiącu 9:30-11:30 Warsztaty teatralne Klasa 2a p. Ewa Laskosz
    sobota-1 raz w miesiącu 9:00-12:00 Warsztaty muzealne Klasa 2a p. Ewa Laskosz
    wtorek środa 10.45 – 11.30 8.55-9.40/10.45-11.30 Trening Twórczego Myślenia dzieci w świetlicy p. Justyna Szwedo
    wtorek 9.30-10.30 10.30-11.30 „Słowa w akcji” – wspomaganie mowy dziecka dzieci w świetlicy p. Dorota Borkiewicz
    poniedziałek 11.40 – 13.25 Rebusomania dzieci w świetlicy p. Marta Matuła
    środa i piątek 12.30 zajęcia ogólnorozwojowe Dzieci w świetlicy p. Agnieszka Gąsiorowska
    czwartek 14.35 Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów przedmiotowych i tematycznych zainteresowani uczniowie p. Grzegorz Szydłowski
    środa 14.35 Koło historyczne Klasy III G od grudnia klasy III SP p. Angela Wcisło - Chojnacka
    czwartek 9.00 Biblioterapia klasy II SP (dzieci korzystające ze świetlicy) p. Józefa Hojwa
    czwartek 15.00 Czwartkowe czytanie na dywanie p. Józefa Hojwa
    poniedziałek 14.30 co dwa tygodnie Praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do konkursów przedmiotowych i tematycznych V a, VI a p. Maria Biel-Ziomek
    środa 14.30 – 16.15 Chór zainteresowani uczniowie p. Katarzyna Kucharska
    piątek (raz w miesiącu) 18.00 Wyjścia do filharmonii zainteresowani uczniowie p. Katarzyna Kucharska p. Halina Iwanowicz
    poniedziałek 15.30 Praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do konkursów przedmiotowych i tematycznych Klasa II A G p. Joanna Kośmidek
    Piątek – sobota - niedziela wg kalendarza imprez miejskich Kulturalny Kraków – wyjścia do opery, teatru, na wystawy zainteresowani uczniowie p. Danuta Wnęk
    Terminy ruchome, zależnie od potrzeb Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów przedmiotowych i tematycznych zainteresowani uczniowie p. Danuta Wnęk
    Terminy ruchome, zależnie od potrzeb Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów przedmiotowych i tematycznych zainteresowani uczniowie p. Bernadeta Burzyńska
    czwartek 8 lekcja warsztaty artystyczne Zainteresowani uczniowie p. Jadwiga Gubała
    poniedziałek 8:00 Koło jęz. angielskiego Klasy 4 (c, d) p. Luiza Kubasiewicz
    poniedziałek 15:30 "Stammtisch"- koło jęz. niemieckiego dla uczniów kl. 7 i gimnazjum (przygotowujących się do konkursów przedmiotowych i tematycznych) p. Justyna Madoń-Kopeć
    wtorek 12:40 "We are the champions"- koło rozwijające umiejętności językowe (jęz. angielski) Klasa 5 a p. Agnieszka Różańska
    wtorek 13:25 Koło jęz. angielskiego Klasy 3 gimnazjum p. Marzena Pikulska-Ludwa
    środa 14:25 Koło jęz. Angielskiego Klasy 6 p. Marzena Pikulska-Ludwa
    czwartek 8:00 Koło jęz. angielskiego przygotowanie do konkursu przedmiotowego i tematycznych Klasy gimnazjum p. Katarzyna Dyjak
    czwartek 8:00 "The excellent student"- koło poszerzające wiedzę z jęz. angielskiego Klasa 6 a p. Agnieszka Różańska
    czwartek 15.30 Koło jęz. angielskiego p. Barbara Gardan
    czwartek 14:35 Koło jęz. angielskiego Klasa 3 A gimnazjum p. Anna Gilewska
    czwartek 15:30 Zajęcia rozwijające kompetencje językowe i poszerzające wiedzę z jęz. angielskiego Klasa 3 B gimnazjum p. Monika Sowa
    piątek 7:10 "Masters of English”- Koło jęz. angielskiego dla gimnazjalistów p. Marcin Żak
    wtorek 13:40 s. 76 Koło matematyczne Klasa 6 a p. Izabela Solarz
    wtorek 14:30 s. 76 Koło matematyczne Klasy gimnazjum p. Izabela Solarz
    wtorek 8:00 s. 77 Koło matematyczne Klasy 4 b, 4 c p. Elżbieta Borzęcka
    środa 8:00 s. 77 Koło matematyczne Klasa 7 b p. Elżbieta Borzęcka
    środa 14.25 s. 77 Koło matematyczne Klasa 3A, 3B gimnazjum p. Elżbieta Borzęcka
    poniedziałek 14:30 s.75 Koło matematyczne Klasy 6 b, 6 c p. Marta Klimkiewicz
    środa 15:20 16:10 s.3 Robotyka Klasy 7 i gimnazjum p. Marcin Duda
    Czwartek 15.20-16.20 s.3 Robotyka Klasy gimnazjum p. Marcin Duda
    środa czwartek 15:20 15:20 s.10 Robotyka Klasy 4-6 p. Antoni Musiał
    środa czwartek 14:40 s. 71 8:55 s. 71 Koło matematyczne Klasa 5 a, Klasa 5 b p. Joanna Wcisło - Ficek
    wtorek 14:35 s. 50 Warsztaty Umiem, wiem pamiętam – przed egzaminem Klasy 3 G p. Anna Biegańska
    środa czwartek 15:30 s. 50 15:30 s. 50 Koło chemiczne Warsztaty Umiem, wiem, pamiętam – przed egzaminem Klasy 3 G Klasy 3 G p. Ewa Rzepecka
    wtorek 14:35 s. 2 15:30 s. 2 Koło geograficzne Klasy 3 G p. Małgorzata Orzechowska-Hus
    wtorek 13:40 s. 75 Koło przyrodnicze oraz wycieczki sobotnie Klasy 6 p. Małgorzata Obrzut - Wypchał
    Piątek 18.30 salka przy parafii Oaza + koło biblijno-liturgiczne Klasy II i III gimnazjum ks. Mirosław Lenart
    Sobota 10.00 salka przy parafii Koło wokalno-misyjne Klasy SP s. Stanisława Wnukowska
    Terminy ruchome, zależnie od potrzeb Przygotowanie do konkursów tematycznych Klasy SP s. Stanisława Wnukowska
    Ostatni piątek miesiąca Godziny popołudniowe Pielgrzymki tematyczne Klasy IV - VI p. Danuta Konopacka
    Terminy ruchome, zależnie od potrzeb Przygotowanie do konkursów tematycznych Klasy IV- VI p. Danuta Konopacka
    Poniedziałek 15:30 – 16:15 Gry i zabawy Klasy 1, 2, 3 p. Renata Muzyk
    Poniedziałek 16:20 – 17:05 Zespołowe gry sportowe Klasy 6, 7 i GIM p. Renata Muzyk
    Wtorek 10:45 – 11:30 Gimnastyka korekcyjna Klasy 2 SP p. Kinga Chlipała
    Wtorek 11:40 – 12:25 Gimnastyka korekcyjna Klasy 1 p. Arkadiusz Zontek
    Wtorek 14:35 – 15:20 Zajęcia integrujące klasę Klasa 5b p. Małgorzata Gaca
    Wtorek 15:30 – 16:15 Zespołowe gry sportowe Klasy 4, 5 P. Małgorzata Gaca
    Wtorek 15:30 – 16:15 Tenis stołowy/Siłownia Klasy 6, 7 i GIM p. Beata Piotrowska - Dratwińska
    Wtorek 16:20 – 17:05 Zajęcia taneczne Klasy 2 SP p. Małgorzata Gaca
    Środa 16:20 – 17:20 Lekka atletyka Klasy 4, 5, 6, 7 p. Arkadiusz Zontek
    Czwartek 14:35 – 15:20 Gry i zabawy Klasy 1, 2, 3 SP P. Kinga Chlipała
    Czwartek 15:30 – 16:30 Lekka atletyka SP 4,5,6,7 P. Arkadiusz Zontek
    Piątek 15:30 – 16:15 Zespołowe gry sportowe SP 4,5,6 P. Beata Piotrowska - Dratwińska
    Piątek 16:20 – 17:20 Lekka atletyka SP 4,5,6,7 P. Arkadiusz Zontek