os. Na Skarpie 8
31-909 Kraków
tel: 124259205

Galeria szkołySerwis Nasze Szkoły otwiera drzwi szkół. Galeria zdjęć jest zaproszeniem do wirtualnego spaceru, do odwiedzenia wybranych miejsc, do zatrzymania się przy wybranych sytuacjach.

Nie jest łatwo wybrać zdjęcia dobrze ukazujące styl i klimat szkoły, prezentujące miejsca, wyposażenie, z których szkoła jest dumna. Zachęcamy szkoły do przeprowadzenia starannej selekcji. Ważne jest zadbanie o podpisanie zdjęć.

Szkoła Podstawowa nr 80 jest najstarszą szkołą w Nowej Hucie. Budynek w którym się znajduje ma swój niepowtarzalny klimat. Tutaj historia spotyka się z nowoczesnością. Szkoła jest systematycznie modernizowana i unowocześniana. Od 2017 roku przeprowadzono w niej szereg remontów i inwestycji. Zmieniono dach; ocieplono strych budynku; zmieniono instalacje elektryczną na dwóch kondygnacjach; wymieniono kilkadziesiąt okien; zmodernizowano monitoring oraz rozprowadzono sieć internetową; wyremontowano 8 sal lekcyjnych oraz korytarz i hol drugiego piętra; wymieniono ławki i krzesła w 10 salach lekcyjnych oraz stoły i krzesła w szkolnej jadalni; zakupiono tablice multimedialne do wszystkich sal lekcyjnych; zakupiono szereg pomocy dydaktycznych m.in. 30 tabletów, sprzęt sportowy, materace; ukwiecono szkolne korytarze. W 2020 roku oddano do użytku nowe boiska, bieżnię oraz plac zabaw z zewnętrzną siłownią.