ul. Władysława Spasowskiego 8
31-139 Kraków
tel: 126337442
 • Zaproszenie na zebranie

            Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza Rodziców dzieci, które od 1 września 2022 r. rozpoczną naukę w naszej szkole, w klasie pierwszej na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 czerwca 2022 r. o godzinie 18.00 w świetlicy, na parterze szkoły.

 • Świąteczne Życzenia

 • Gwiazdka dla zwierzaka

  Jak co roku ogłaszamy AKCJĘ GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA. Od 15 listopada czekamy na karmę dla bezdomnych psiaczków i kotków ze schroniska dla zwierząt. Wszystkie dary w postaci mokrej lub suchej karmy zostawiamy w pudelku przy portierni. Dziękujemy za każdy dar. 

 • Jesienna Kampania Rowerowa

  Przypominamy, że 22 października, w piątek kończy się Jesienna Kampania Rowerowa. Na następną musimy poczekać do maja. Zwycięzców poznamy już wkrótce. 

 • Ślubowanie pierwszoklasistów

  15 października nasi pierwszoklasiści zostaną oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły podczas uroczystego ślubowania. Uroczystość odbędzie się z zachowaniem obowiązującego na terenie szkoły reżimu sanitarnego.

 • Dzień Nauczyciela

  Dzień Nauczyciela 2021/22 w naszej szkole to wyjścia do muzeów, na warsztaty i  wystawy. Wychowawcy zadbali o to, aby uczniowie spędzili ten dzień razem, ucząc się w terenie i bawiąc.

 • Tydzień ulgi

  Nasza szkoła przystąpiła do kampanii TYDZIEŃ ULGI. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://psychologia.uj.edu.pl/tydzien-ulgi .

 • Rowerowy Maj

  Ruszyły przygotowania do kampanii Rowerowy Maj, która odbędzie się w dniach 4-24 maja 2021r.

  Kampania zachęca uczniów do wybierania aktywnego środka transportu podczas podróży do szkoły. Natomiast w przypadku, gdy szkoła będzie funkcjonować w trybie zdalnego nauczania, za podróże punktowane w rywalizacji uznane będą przejazdy do dowolnego celu (rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach), które trwają minimum 30 min.  Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 • Zaproszenie na Dzień Otwarty online

  Drogi przyszły pierwszoklasisto !

  Zapraszamy na Dni Otwarte online w naszej „Siódemce”. Dla przyszłych pierwszoklasistów przygotowaliśmy szereg atrakcji. Na stronie www.sp7.pl wystarczy kliknąć ikonkę 7 – online  lub  zakładkę REKRUTACJA DO KLASY I.  Odwiedź nas koniecznie. Powodzenia !

 • Komunikat

  W związku ze zmianą organizacji pracy szkoły / na podstawie rozporządzenia MEiN z dnia 13 stycznia 2021r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19/, dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w czwartek w godz.12.00-13.00. Preferowany kontakt telefoniczny (660 637 431) , mailowy: szkola@sp7.pl lub przez dziennik Librus.

 • ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

 • Świąteczny kiermasz

  Zapraszamy na coroczny Świąteczny Kiermasz ciast, które pieką nasi nauczyciele. Stoisko znajdzie się na parterze szkoły. Będzie smacznie i słodko. Zebrane fundusze przeznaczamy na paczki dla potrzebujących. 

                                                           

 • Gwiazdka dla zwierzaka

  Zwracamy się z prośbą o włączenie się do corocznej akcji, w której zbieramy produkty dla bezdomnych zwierząt. Zbieramy: suchą i mokrą karmę, koce, ręczniki, smycze, miski i inne akcesoria dla zwierząt. Przyniesione rzeczy zostawiamy przy portierni. 

 • Zaproszenie

 • Zaproszenie na zebranie

  Szanowni Rodzice

          Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 7 w Krakowie przy ul. Spasowskiego 8 zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020, które odbędzie się w poniedziałek 17.06.2019 r. o godzinie 18.00 w sali świetlicy, na parterze szkoły. 

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 • Wolontariat

  Szanowni Państwo

  Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie reprezentując Gminę Miejską Kraków organizuje w dniach 27-28.04 2019 r. w Krakowie kolejny już cykl 18 PZU Cracovia Maraton wraz z biegami towarzyszącymi. Wspomniany ZIS zwrócił się do krakowskich szkół z propozycją pozyskania wśród najstarszych uczniów wolontariuszy, którzy pomogą przy współorganizacji tej międzynarodowej imprezy. Uprzejmie proszę o zgłaszanie chętnych uczniów – wolontariuszy najpóźniej do 12 marca 2019 r.  do dyrekcji szkoły( na piśmie lub przez Librus). Wszelkie sprawy logistyczno-organizacyjne ( zgody rodziców, przeszkolenie wolontariuszy itp.)odbędą się po terminie 15 marca 2019 r., Równocześnie nadmieniam, iż jednym z kryteriów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 i dalsze jest aktywność społeczna kandydatów.

  Gorąco zachęcamy!

 • Dzień otwarty

  2 marca 2019 r. w godzinach 10.00 - 13.00 zapraszamy przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców na dzień otwarty. W programie: zwiedzane szkoły, możliwość rozmowy z dyrekcją i nauczycielami, gry i zabawy, zajęcia w pracowniach, "Podróż do Afryki". Czekają liczne niespodzianki i atrakcje. Zapraszamy.  

 • Gwiazdka dla zwierzaka

       Samorząd szkolny ogłosił rozpoczęcie akcji "Gwiazdka dla zwierzaka 2018". Możemy przynosić dary dla psów i kotów z krakowskiego schroniska: karmę, koce, zabawki, kagańce itp. 

 • V Olimpiada Wiedzy o przepisach Ruchu Drogowego

          23 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 7 odbędzie się V Olimpiada Wiedzy o przepisach Ruchu Drogowego dla Szkół Podstawowych z Dzielnicy Stare Miasto. Początek olimpiady o godzinie 9.30. Organizatorem jest Straż Miejska.

 • Poranek z historią

          30.10.2018 r. o godzinie 8.45 w auli SP 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie odbędzie się spotkanie "Poranek z historią", którego gościem honorowym będzie major Stanisław Szuro. W programie m. in. prezentacje losów bohaterów walczących o niepodległość w pracach absolwentów SP 7 - laureatów Ogólnopolskiego Konkursu "Losy bliskich i dalekich ..." oraz wykład majora Stanisława Szuro "Pierwszy dzień niepodległości w Krakowie w 1918 roku". 

 • Kiermasz Świąteczny

  Z inicjatywy Rady Rodziców

  we wtorek i środę 27.03 - 28.03.2018 r., na parterze szkoły, odbędzie się Świąteczny Kiermasz. Prace wykonały dzieci pod kierunkiem p. Elżbiety Kaczmarczyk. Cel to szkolna impreza niespodziankowa.

 • Zima w szkole

  Szanowni Państwo

  W dniach od 12.02. do 23.02. czyli w czasie ferii organizujemy w szkole zajęcia dla dzieci pod hasłem "Zima w szkole". 

 • Gwiazdka dla zwierzaka

  Szanowni Państwo

  Dzięki ofiarności całej społeczności szkolnej, nasz piętnasty udział w akcji "Gwiazdka dla zwierzaków 2017", zakończył się rekordem w ilości przekazanej krakowskiemu schronisku karmy dla kotków i piesków tzn. 487.96 kg .Ofiarowaliśmy też 38 koców i olbrzymi drapak z „kilkoma piętrami”.

  Dziękujemy również ogromnie wszystkim pozostałym darczyńcom, którym nie jest obojętny los zwierząt, skrzywdzonych przez ludzi.

 • Gwiazdka dla zwierzaka

  Szanowni Rodzice i uczniowie!

  Społeczność naszej szkoły przystąpiła po raz kolejny do akcji Gwiazdka dla zwierzaków i pragnie zdobyć środki, by wspomóc krakowskie schronisko w ich działalności. Akcja przebiega w szkole dwutorowo: można przynosić do szkoły dary zakupione osobiście lub przyłączyć się do konkursu, który polega na zbiórce pieniędzy w każdej klasie. Za uzbierane w konkursie klasowym pieniądze zakupiona zostaje karma dla kotów i psów, a zwycięska klasa otrzymuje nagrodę w postaci ciasta przygotowanego przez Samorząd Uczniowski. Gorąco prosimy Rodziców naszych uczniów, by włączyli się w te działania. Wspólnie zapewnijmy wsparcie tym, którzy nie potrafią sami o nie zabiegać, naszym braciom mniejszym.

  W imieniu społeczności szkolnej SP Nr 7
  dyr. Anna Kalafar

 • Komunikat o inauguracji roku szkolnego 2017/2018

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 7 w Krakowie uprzejmie informuje że:

  Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

  4 września 2017 r.

  godz. 915 – klasy IV – VII

  godz. 1030 – klasy I – III

  Przed uroczystą akademią uczniowie klas II – VII spotykają się z Wychowawcą w wyznaczonych salach i pod Jego opieką przechodzą do auli /informacja ta nie dotyczy klasy pierwszej /.

  Na uczniów klasy pierwszej wychowawcy będą oczekiwać na korytarzu, na parterze szkoły.

  Uczniów obowiązuje strój galowy. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcą odbędą godzinę wychowawczą w wyznaczonej sali.

  O godz. 800 w Bazylice OO. Karmelitów „Na Piasku” odbędzie się Msza Św. dla uczniów naszej szkoły. Na Mszę Św. uczniowie udają się pod opieką Rodziców.

 • Dziennik elektroniczny

  W roku szkolnym 2017/2018 wprowadzony zostaje „Elektroniczny system kontroli wyników –„Librus ”.