ul. Erazma Jerzmanowskiego 6
30-836 Kraków
tel: 126584328
 • Rekrutacja

  Zapraszamy Was do nas, do Szkoły Podstawowej nr 41. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, którą tworzą ludzie, pełni pasji, oddania i zaangażowania. Staramy się działać tak,by każde dziecko czuło się z nami dobrze i było wyjątkowe.

  W roku szkolnym 2021/2022 otwieramy dwa oddziały klas pierwszych. Zajęcia lekcyjne prowadzimy w systemie jednozmianowym, z zajęć zintegrowanych z zakresu edukacjiwczesnoszkolnej i języka angielskiego. Dla wszystkich chętnych dzieci z obu klas, dodatkowo tworzymy koło języka hiszpańskiego, w wymiarze jednej godziny tygodniowo oraz naukę pływania na basenie.

  Świetlica szkolna jest otwarta od godz.6.30 do godz.17.00. Każde dziecko może tam odrobić zadanie domowe, uczestniczyć w wielu atrakcjach, w różnych kołach zainteresowań i przede wszystkim świetnie się bawić. Na miejscu działa stołówka szkolna, przygotowująca bardzo smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki. Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną i przyjazną.Budynek szkolny jest po pełnej termomodernizacji, z dużym zapleczem sportowym i placem zabaw otoczony zielenią. U nas uczeń jest na pierwszym miejscu. Każda klasa ma własną salę lekcyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny, wiele pomocy dydaktycznych, szafk ido przechowywania podręczników i przyborów szkolnych.

  Od wielu lat w naszej szkole organizujemy białe i zielone szkoły, wyjazdy na narty, obozy letnie, sobotnie spacery po Krakowie. Tradycją stały się festyny szkolne, koncert kolęd, dni rodziny i wiele innych imprez integrujących środowisko. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań (koło dziennikarskie, speed-ball, zapasy).

  W obecnym czasie nie możemy zaprosić Państwa na spotkanie do naszej szkoły, dlatego też proponujemy poznanie nas online. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o tym, co dzieje się u nas. Filmik udostępniamy na stronie szkoły www.sp41.pl od o1.03.2021r.

  Równocześnie zapewniamy, że jeżeli to będzie możliwe, wychowawcy klas pierwszych zorganizują spotkanie swoich przyszłorocznych uczniów w drugim tygodniu czerwca.

  Wszelkie informacje na temat rekrutacjiznajdziecie Państwo sięna stronieinternetowej

  www.portaledykacyjny.krakow.pl w zakładce „Rekrutacjado szkół podstawowych”,na stronie internetowej naszej szkoły. Chętnie udzielimy też wszelkich informacji telefonicznie: 12 6584328 sekretariat szkoły.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Informujemy, iż rok szkolny 2017/2018 rozpocznie się 4.09.; szersze informacje na ten temat, wraz z godzinami rozpoczęcia roku szkolnego, będą już wkrótce dostępne na stronie internetowej szkoły: www.sp41.pl

  Do zobaczenia we wrześniu!

 • Klasy pierwsze 2017/2018

  Witamy w naszej szkole uczniów przyszłorocznych klas pierwszych!!!

  W roku szkolnym 2017/2018 otwieramy trzy oddziały:

  • 1 A – klasa ogólnodostępna
  • 1 B – klasa ogólnodostępna z dodatkowymi godzinami wychowania fizycznego
  • 1 C – klasa ogólnodostępna

  Listy uczniów klas pierwszych znajdują się wewnątrz budynku szkoły.

 • Urlop Dyrektora Szkoły

  Uprzejmie informujemy, iż dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41 przebywa na urlopie do dnia 7.08.2017 r.