Odwołanie konferencji w ICE Kraków

Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie uczestników konferencji „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom”, która została zaplanowana na 13 marca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków, podjęto decyzję o odwołaniu wydarzenia.

Pod uwagę wzięto także rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące odwołania wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych.

13 marca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków miała odbyć się konferencja proklimatyczna „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!” organizowana przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe – operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków, w której przewidziany był udział niemal 2000 uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych.

Informacje na temat możliwości organizacji wydarzenia w nowym terminie będą publikowane w Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa, portalu Magiczny Kraków oraz na stronie internetowej Centrum Kongresowego ICE Kraków.