• Zajęcia na przyszkolnych basenach zawieszone

  Zajęcia na przyszkolnych basenach zawieszone

  Podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć dla uczniów na basenach przyszkolnych oraz na basenach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego funkcjonujących w mieście.

  więcej

 • Odpowiedzialny i zaangażowany samorząd uczniowski

  Samorząd uczniowski jest nie tylko ważnym organem funkcjonowania każdej szkoły, ale także szansą zaangażowania uczniów w działania na rzecz najbliższego otoczenia.

  więcej

 • Bunt nastolatka

  Bunt nastolatka

  #wychowanie

  Wielu rodziców narzeka na swoje dorastające dzieci, że nie odzywają się do nich całymi dniami, że płaczą bez powodu, wściekają się przy zwróceniu najdrobniejszej uwagi, zamykają im drzwi przed nosem, nie pozwalając wejść do pokoju.

  więcej

 • Odwołanie konferencji w ICE Kraków

  Odwołanie konferencji w ICE Kraków

  Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie uczestników konferencji „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom”, która została zaplanowana na 13 marca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków, podjęto decyzję o odwołaniu wydarzenia.

  więcej

 • Oświata krakowska 2018/19 w pigułce

  Oświata krakowska 2018/19 w pigułce

  Z jakiej oferty edukacyjnej mogli korzystać w poprzednim roku szkolnym mieszkańcy Krakowa? Jak zmieniało się oblicze szkół i placówek w naszym mieście?

  więcej

 • Czy wiesz, co Twoje dziecko robi w sieci?

  Czy wiesz, co Twoje dziecko robi w sieci?

  Według raportu z badań „Młodzi Cyfrowi” przeciętny wiek, w którym dzieci otrzymują swój pierwszy smartfon, to ok. 10 lat. Z biegiem czasu moment wręczenia dziecku jego własnego urządzenia mobilnego następuje coraz wcześniej.

  więcej

 • Moje dziecko jest nieśmiałe

  Moje dziecko jest nieśmiałe

  Nieśmiałość to cecha osobowa, która zwykle pojawia się w okresie szkolnym. Jednak pewne symptomy nieśmiałości możemy zauważyć i u dzieci przedszkolnych i dorosłych.

  więcej

 • Moje dziecko do poradni? Po co?

  Moje dziecko do poradni? Po co?

  Państwo Nowakowie mają trójkę dzieci. Wszystkie już chodzą do szkoły: najstarsza córka jest w klasie V, średni syn w IV,  najmłodszy Oskar chodzi do klasy II.

  więcej

 • Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!

  Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!

  13 marca 2020 r. w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków Wydział Edukacji UMK wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków – organizuje konferencję proklimatyczną „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!”.

  więcej

 • Ferie naprawdę bez szkoły

  W słowniku języka polskiego czytamy, że „odpoczynek to przerwa w jakimś wysiłku dla nabrania sił, ale też czas poświęcony na pozbywanie się zmęczenia, zwykle poprzez robienie tego, co sprawia przyjemność”

  więcej