• Przedszkola też są NASZE

  Przedszkola też są NASZE

  #przedszkole

  Krakowskie przedszkola mają swoje wizytówki w naszym serwisie. Działa wyszukiwarka przedszkoli. Rodzice mogą znaleźć informacje o przedszkolach w pobliżu swojego miejsca zamieszkania czy swojej pracy.

  więcej

 • Niech popłyną słowa...

  Niech popłyną słowa...

  W uczniowskim życiu niewiele jest elementów, które budzą tak sprzeczne uczucia jak publiczne wystąpienia. Są tacy, którzy je uwielbiają. Zdaje się jednak, że należą do mniejszości, ponieważ doskonała większość nie przepada za prezentacjami czy choćby odpytywaniem na forum klasy.

  więcej

 • Kraków Rozmawia o Edukacji

  Kraków Rozmawia o Edukacji

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu poznanie opinii mieszkańców o istniejącej sieci szkół podstawowych oraz zebranie propozycji rozwiązań dotyczących projektu sieci szkół od 1 września 2019 r.

  więcej

 • Naucz dziecko jeździć na rowerze...

  Naucz dziecko jeździć na rowerze...

  Dziecko w pełni samodzielne, takie, które dobrze radzi sobie w dorosłości – wymarzony cel wszystkich wychowawczych trudów. Ale wspieranie w dorastaniu do samodzielności nie jest proste. Co pomoże rodzicom temu wyzwaniu sprostać?

  więcej

 • Jak mapować myśli?

  Jak mapować myśli?

  #mapy myśli

  Dziś przejdziemy do konkretów. I zaczniemy od trudniejszej wersji, czyli mapowania myśli cudzych. Będziemy, krok po kroku, robić Mapę Myśli z tekstu. Dużo łatwiej jest mapować swoje własne myśli, bo kto jak kto, ale my najlepiej wiemy co nam po głowie chodzi ;-)

  więcej

 • Rekrutacja do liceów i szkół zawodowych

  Rekrutacja do liceów i szkół zawodowych

  #rekrutacja

  Zachęcamy kandydatów oraz rodziców/opiekunów prawnych do wypełniania Wniosku o przyjęcie do pierwszej klasy liceum lub szkoły zawodowej w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego Omikron.

  więcej

 • Po co mapować myśli?

  Po co mapować myśli?

  #mapy myśli

  Uczniowie wykonują swoją pracę, sugerując się wieloma mitami i złudzeniami na temat uczenia się. Tak twierdzą autorzy Harvardzkiego poradnika skutecznego uczenia się. A jak jest z Tobą?

  więcej

 • Ta otwarta sobota

  Ta otwarta sobota

  Każdy chętny może w czasie OTWARTEJ SOBOTY przekonać się, jak wygląda nauka w wymarzonej szkole. Zespoły szkół zawodowych z Krakowa otwierają swoje drzwi w sobotę 21 kwietnia.

  więcej

 • Mini Mini Cracowia Maraton

  Mini Mini Cracowia Maraton

  Zapraszamy do udziału w Mini Mini Cracovia Maratonie. Biegowe zmagania Szkrabów, Gagatków, Ancymonów i Urwisów rozpoczną się w sobotę, 21 kwietnia 2018 roku o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

  więcej