• Підготовка до навчання у польській школі

  Підготовка до навчання у польській школі / Oddziały przygotowujące do nauki w polskiej szkole

  Informacja dotycząca oddziałów przygotowawczych w samorządowych szkołach.

  więcej

 • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

  do klas pierwszych liceów ogólnokształcących (dla młodzieży), techników, branżowych szkół I stopnia oraz klas wstępnych w liceach ogólnokształcących z oddziałami dwujęzycznymi prowadzonych przez Miasto Kraków

  więcej

 • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023

  Rekrutacja do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 1 marca 2022 r.

  więcej

 • Rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

  Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków rozpocznie się 1 marca 2022 r.

  więcej

 • Ranking Liceów Perspektyw 2022

  Ranking Liceów Perspektyw 2022

  Ranking ten, przygotowany przez „Perspektywy” już po raz dwudziesty czwarty, ma pomóc uczniom w wyborze liceum na podstawie sprawdzonych, obiektywnych informacji.

  więcej

 • Ranking Techników Perspektyw 2022

  Ranking Techników Perspektyw 2022

  Ranking ten, przygotowany przez „Perspektywy” już po raz dwudziesty czwarty, ma pomóc uczniom w wyborze technikum na podstawie sprawdzonych, obiektywnych informacji.

  więcej

 • Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysu

  Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysu

  Zachęcamy uczniów przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne do skorzystania z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12

  więcej

 • Zintegrowana Platforma Edukacyjna

  Zintegrowana Platforma Edukacyjna

  Zintegrowana Platforma Edukacyjna w wersji 2.0  zyskała nowy wygląd i funkcjonalności. Zmiany objęły m.in. warstwę wizualną.

  więcej

 • Gwiazdkopisanie

  Gwiazdkopisanie

  Już po raz 4. Polskie Radio Dzieciom ogłasza świąteczny konkurs literacko-plastyczny dla rodzin pod hasłem „Gwiazdkopisanie”. Na autorów najciekawszych świątecznych historii czekają cenne nagrody.

  więcej

 • Konkurencje WorldSkills Poland

  Konkurencje WorldSkills Poland

  WorldSkills oraz EuroSkills to międzynarodowe, cykliczne wydarzenia, których zadaniem jest promowanie umiejętności zawodowych. EuroSkills i WorldSkills to konkursy, w których rywalizuje 31 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej, czyli WorldSkills. To największe tego rodzaju zawody na świecie.

  więcej